Тернопільська компанія «Таксі Пілот» створена 26 листопада 2006 року для здійснення пасажирських перевезень. З того часу наша компанія намагається постійно вдосконалюватися та розвиватись, крокуючи в ногу з технічним прогресом і впроваджуючи інноваційні технології. З початку створення служби, наше таксі стало надійним партнером для тисяч постійних клієнтів – мешканців та гостей Файного міста. Колектив «Таксі Пілот» забезпечує високий рівень обслуговування і значне заощадження Вашого часу. Парк автомобілів нашого таксі нараховує більше 250 легкових автомобілів, який постійно оновлюється. Ми ретельно підбираємо персонал для того, щоб підтримувати високий рівень послуг, який гарантує нашим клієнтам якісне, швидке та надійне обслуговування в будь-який час доби! Відтепер замовити послуги «Таксі Пілот» можна через інтернет в режимі он-лайн – варто лише заповнити наведену форму! А також за коротким номером 5210 – безкоштовно! Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень, включаючи вихідні і святкові дні для того, щоб Ваше переміщення по місту та за його межами було комфортним для Вас! З нами Ви можете бути впевнені у своїй безпеці і безпеці найближчих для Вас людей!

Чому саме ми – «Таксі Пілот»?

  • ВЛАСНЕ СТО. На щоденних перезмінках інженер оглядає парк і при найменших сумнівах автомобіль проходить діагностику на СТО.

  • ПЕРСОНАЛ. Обов’язкові ретельні співбесіди при прийомі на роботу наших водіїв. Подальший супровід у вигляді періодичних інструктажів.

  • УВАГА. Відділ по роботі з клієнтами не залишить поза увагою жоден недолік, який зробив Вашу поїздку некомфортною.

  • ВІДКРИТІСТЬ. Завжди чесні ціни на послуги. Завжди якісно надані послуги. З цінами на всі послуги можна ознайомитись в розділі «Тарифи».

  • ВВІЧЛИВІСТЬ. Оператори диспетчерської служби завжди уважні, ввічливі, толерантні та виховані у діалозі. В часи-пік завжди запропонують пошукати Вам авто.

  • МИ СВОЇ. Ми живемо й працюємо тут, разом з Вами, у файному місті Тернопіль. Возимо й своїх дітей в школи та садочки, відпочиваємо.